Bóle podbrzusza i brak wystąpienia okresu

Witam mam 24 lata i mam problem od 4 dni boli mnie podbrzusze w nocy boli najmocniej około 15 mają powinnam dostać okres musze dodać że w marcu wogole go nie miałam żadne leki mi nie pomagają boli mnie bardzo mocno nie moge jechać aktualnie do lekarza bo jestem za granicą i niewiem co robić proszę o pomoc

Piotr Pilarski

Powinna Pani zgłosić się do lekarza. Bez zbadania nie jestem w stanie nic stwierdzić. Za granicą również są lekarze.

Pozdrawiam.