Gazy w ciąży a bóle podbrzusza

Witam, mam pytanie dotyczace gazów w ciąży. Od poczatku ciazy obecnie jestem w 8 tyg i 3 dni towarzysza mi bole podbrzusza zwiazane z obecnosci gazow spowodowane z nieprawidlowa praca jelit. Od dwoch dni mam silniejsze bole , nadal mam zaparcia czy moze te bole sa zwiazane z czyms innym jak to odroznic? Wykryto u mnie krwiaka ok7 mm zwiazku z tym mam plamienia brazowe z mala iloscia krwii lecz sa one juz bardzo rzadko. Biore leki i przewaznie leze lecz coraz czesciej boli mnie brzuch po srodku, usg mam za 9 dni czy moge poczekac? Czy gazy w ciąży i moje bole podbrzusza moga byc zwiazane z wykrytym krwiakiem i plamieniami czy to raczej zupelnie odrebna sprawa? I jesli odrebna to z czego moga wynikac gazy w ciąży i jak sobie z nimi poradzic? Z gory dziekuje z kazda porade i odpowiedz. Pozdrawiam serdecznie.

Milena Lubowicz

Bóle mogą być związane z zaparciami, natomiast gdyby stały się silniejsze proszę udać się do lekarza szybciej. Proszę pamiętać o odpowiedniej diecie.
Pozdrawiam