Bóle podbrzusza i kłucie w jajnikach

Witam. Chcialabym zasiegnac porady lekarzy stad, poki nie udam sie do swojego specjalisty. Od kilku dni odczuwam ból podbrzusza oraz kłucie w jajnikach... wydaje mi się, jakby ten ból promieniował-az zakłuje mnie lewy jajnik-raz prawy. Poza tym od pępka w dół boli. Mialam trudnosci z oddawaniem moczu - pieklo mnie i szczypalo pod koniec. Wystapil rowniez stosunek analny, i wydaje mi sie, ze narzad partnera po zagoszczeniu w odbycie mogl trafic do pochwy. Czyzby to byla przyczyna? Prosze o pomoc!

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości bólowe jak najbardziej mogą być konsekwencją infekcji. Jeśli zatem po stosunku analnym doszło do stosunku pochwowego przyczyna infekcji jest oczywista. Proszę niezwłocznie skonsultować się ze specjalistą ginekologiem, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym postępowaniem. Proszę nie bagatelizować problemu - infekcje miednicy mniejszej mogą bowiem mieć poważne konsekwencje.