Bóle podbrzusza i kręgosłupa lędźwiowego

Witam. Mam dolegliwosci w dolnej parti brzucha . Jak dla mnie to coś ginekogicznego. Stwarza mi problem siedzenie,stanie i leżenie . Bylam u ginekologa ,zbadal zrobil usg i wszystko jest ok. Że moze z jelitami bo mam spastyczne jelito i problem z wyproznianiem. Ale wyproznilam się i nadal boli, tak jakbym miala dostac okres. Dodam ze przyty boli mnie ledzwiowy kręgosłup (kosc ogonowa). Lekarz ogolny wykluczył pecherz,bo nie mam pieczenia podczas sikania. Proszę o pomoc.

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję wykonać rtg kręgosłupa w odcinku lędźwiowo- krzyżowym.
Pozdrawiam