Bóle podbrzusza i mdłości po defloracji

Witam . Kochałam się z moim partnerem z którym jest już rok i robiliśmy to z zabezpieczeniem . Udało się nam przebić błonę nawet nie było krwi . Ale teraz odczuwam bóle podbrzusza i mdłości ? Czy to tak jest ?

Witam serdecznie. Jeżeli stosunki odbywały się z zabezpieczeniem szansa na ciążę jest znikoma. Oczywiście nie mogę jej wykluczyć. Przerwanie błony dziewiczej raczej nie powinno dawać wspomnianych objawów. Nieznaczny ból oczywiście może się pojawić jednak nie powinien on utrzymywać się długo. Proszę dla pewności wykonać test ciążowy w 14 dniu po stosunku. Możliwe iż objawy jakie Pani podaje są wynikiem zbliżającego się okresu.