Bóle podbrzusza i negatywny test ciążowy a szanse na ciążę

witam czy zawsze musi bolec podbrzusze .poniewaz oo 24 .01 kochalismy sie z mezem codziennie az do 2.02 .a miesiaczke mialam 17.o1 czy moge byc w ciazy ,10.01 zrobilam test ciazowy i wszedl negatywnie cz pomino tego moge sie spodziewac ciazy gdyz w pobrzusze mnie raz boli a raz nie. bardzo dzikuje.i czy ten test zrobilam za wczesnie.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! By test ciążowy był wiarygodny powinienn być wykonany około 14 dni po ostatnim stosunku. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży sugeruję zatem powtórzenie testu.