Bóle podbrzusza i upławy u 19-latki

Witam. Mam 19 i od okolo roku zmagam sie z bolem brzucha. W listopadzie zeszlego roku mialam skrzepa,ktory zostal wylyzeczkowany. Nie cale 3 miesiace po mialam torbiela,ktory znikl za pomoca hormonow i tabletek antykoncepcyjnych, ktore przepisal mi Ginekolog. Obecnie mieszkam w Niemczech i od kilku moeciecy wrocily bole podbrzusza a mianowicie w prawej stronie, przy tym skorcze w pachwinie i uplawy o nieprzyjemnym zapachu. Dwa razy byłam u ginekologa,który stwierdził,ze mam zapalenie.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Opisane objawy jak najbardziej mogą być wynikiem infekcji dróg rodnych. Sugeruję postępować wg zaleceń lekarza prowadzącego.