Bóle podbrzusza i zapalenie żołądka w wyniku gastroskopii

Witam serdecznie, ponad 4 lata miałam robioną pierwsze gastroskopię, ponieważ miałam bóle podbrzusza, wyszło mi zapalenie żołądka, dostałam leki ,ale niestety nie pomogły. Dostalam drugi raz skierowanie na gastroskopię. Badanie również wykazało zapalenie żołądka. Zaznacze, że nie wykryto bakterii helicobater pylori . Niestety leki znow u nie pomogły. Minęło 4 lata a mnie, a mój stan zdrowia się pogarsza. Nie mogę dotknąć ręką nadburzsza, ponieważ bardzo mnie boli. CDN

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
W Pani sytuacji wymagane jest poszukiwanie innych przyczyn dolegliwości. Proszę skonsultować się z gastrologiem, który zdecyduje o dalszym postępowaniu.