Bóle podbrzusza, krew w stolcu, biegunka

Witam. Pisałam już wcześniej o napadzie bólu brzucha i zemdeleniu krew w stolocu. Od tamtej pory mam bóle w podbrzuszu w różnym nasileniu raz mam zatwardzenie(nie mogę się wypróżnić) innym tak jak dzisiaj nagła biegunka nie zauważyłam krwi więc nie wiem czy tam była w stolcu. Kolonoskopie mam 6 maja.Tym razem nie zemdlałam z bólu. Dodam że, mam nieregularne miesiączki nie mogę zajść z partnerem w ciąże. Ginekologicznie jest wszystko prawidłowo. Czy to może być powiązane z moimi bólami brzucha?

Witam ,
bóle brzucha to rozległy i złożony temat.Dolegliwości o których Pani pisze trwają od pewnego czasu(brak danych),nie podaje Pani jakie badania wykonano(USG j brzusznej?,badania kału w kier pasożytów?).
Umówiona jest Pani na kolonoskopię-to ważne badanie w tym przypadku.Proszę dobrze przygotować się przed badaniem-chodzi o prawidłowe oczyszczenie jelita.Zapewne otrzymała Pani receptę na preparat przeczyszczający np FORLAX .W dniu poprzedzającym badanie należy wypić ok 4 litry tego roztworu i zastosować się do wszystkich zaleceń lekarza zlecającego badanie.
pozdrawiam
Katarzyna Mudel