Bóle podbrzusza, pełność w żołądku i bóle w klatce piersiowej

Od kilku miesiec przed okresem b.źle się czuje, nie mam bóli podbrzusza, ale pobolewanie i pełność w żołądku, mdli mnie, mam uczucie zawrotów głowy/pływania, różne kłucia w klatce piersiowej.Cierpię na nerwicę lękową, leczoną u psych., na co dzień nie miewam już objawów, a przed okresem bardzo. Czy to PMS? przed ciążą nie dolegało mi zupełnie nic. Suplem. żelazo (morf OK, ale żelazo b.niskie), magnez, wapń, korzeń MACA na rów. hormon. Mam migrene z aura i nie mogę brać t.hormon. Jak sobie pomóc?

Witaj,
myslę,że jeżeli chodzisz na terapię,możesz porozmawiać o tym z prowadzącym i popracować nad uspokojeniem/"porozmawianiem ze swoimi objawami"/,bo wnioskuję,że swój niepokój przenosisz i na kontakt z terapeutą,więc może trzeba to poruszyć w Waszych spotkaniach.
Pozdrawiam i w razie potrzeby prosze napisać cos więcej.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza