Bóle podbrzusza po niezabezpieczonym stosunku

Dzień przed miesiączką mój partner włożył mi do środka swojego członka na dosłownie 30 sekund - w takim czasie nie doszedł ani ja nie czułam nic ani on. Potem dostałam miesiączki normalnie tak jak zawsze. W ciąży napewno nie jestem to wiem,bo pytałam się już was:) ale od przed wczoraj mam bóle podbrzusza z prawej strony i nie wiem od czego. Przez dwa dni duzo pomagalam w dzwiganiu mojej mamie w pracy. Dosc czesto oddaje mocz,bo czuje jakbym chciala,ale czasem nic nie leci. Co mi moze dolegac?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.