Bóle podbrzusza po pettingu a prawdopodobieństwo ciąży

Witam Jestem dziewicą i mam 18 lat. około tydzień temu uprawialiśmy z chłopakiem petting. Chłopak pieścił moje okolice intymne przed wytryskiem, ale również po. On twierdzi, że nie dotykał mnie mając nasienie na palcach, ale nie jestem pewna. Od kilki dni mam bóle podbrzusza takie jak przed miesiączką, bóle piersi oraz brązowe plamienia, które czasem już się pojawiały, a ostatnią miesiączkę miałam 29 listopada po odstawieniu antykoncepcji. Czy istnieje ryzyko zapłodnienia?

Lek. Tomasz Budlewski

Nie raczej zapłodnienie jest mało prawdopodobne. Jeżeli nie było kontaktu nasienia z drogami rodnymi to nie ma szans na zapłodnienie.

Magdalena StusiĹska

W opisanym przez Panią przypadku ryzyko zajścia w ciążę, jest niewielkie ale występuje, w Pani wieku mogą również występować nieregularne cykle. Najlepiej wykonać test ciążowy aby rozwiać wątpliwości.

Milena Lubowicz

Ze względu na spóźniającą się miesiączkę proszę wykonać test ciążowy. Prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w opisanej sytuacji jest niewielkie, ale nie można wykluczyć przeniesienia nasienia na rękach.
Pozdrawiam