Bóle podbrzusza po stosunkach u młodej kobiety

Zacząłem uprawiać seks z dziewczyną, około 3 miesiące temu. Nigdy wcześniej tego nie robiła. "Normalny" seks mogliśmy zacząc uprawiać dopiero w sierpniu, z przyczyn naturalnych. Jednak odkąd już to robimy, po każdym stosunku ma ona ból podbrzusza/brzucha, a czasami podczas seksu, gdy "źle" coś zrobimy lub za mocno, potrafi ją zaboleć do łez. Dziewczyna ma 17 lat i z ginekologiem chce poczeać do 18. I pojawia się moje pytanie, czy mamy się martwić, czy jest to normalne po tak krótkim czasie?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje nie czekac tylko isc od razu do lekarza ginekologa, po badaniu bedzie mozna cos wiecejpowiedziec. i sadze zeby uspokoic. bez badania mozna jedynie się domyslac.