Bóle podbrzusza po stosunku przy założonej wkładce wewnątrzmacicznej

Witam mam 35 lat i mam dwoje dzieci,w maju 2010 r.założyłam wkładkę wewnątrzmaciczną NOVA 3.. Systematycznie robiłam cytologie i usg było ok,lecz ostatnio rok temu,teraz w ostatnich dwoch miesiącach miałam stosunki z mężem centralnie w dni owulacji,po ostatnim bolało mnie podbrzusze,i zaczełam się martwic,czy jest możliwa w tym przypadku ciąża pozamaciczna bo bardzo się martwię,minęło już 7 dni od stosunku,a do lekarza zapisałam się dopiero w lutym

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, prawdopodobnie nie sa to objawy ciąży, jednakże zalecam wykonanie testu ciążowego a takze ewentualnie betaHCG i udanie sie do ginekologa. Pozdrawiam