Bóle podbrzusza po stosunku zabezpieczonym globulką

Witam kochałem sie z moja dziewczyna w prezerwatywie nastepnie sie umylem i wlozylem kilka razy czlonka do jej pochwy bez prezerwatywy (miala w sobie globulke anty jakies 3 minuty) Jej okresy sa nieregularne ma 17 lat ostatnie 3 miesiace 19/18/15 , dzis jest 13 od rana bolal ja brzuch w podbrzuszu i wieczorem miala kilka kropli krwi bez sluzu a dzien wczesniej kochalismy sie dośc długo oraz duzy stres w ciaggu miesiaca co to moze oznaczac? Kochalismy sie 5 sierpnia i wtedy byla ta sytuacja

Lek. Marta Gryszkiewicz

Pyta Pan o sytuację sprzed roku - "5 sierpnia"? Każdy stosunek bez zabezpieczenia może skutkować ciążą, bez względu na czas jego trwania. Sugeruję wykonać test ciążowy w dniu spodziewanej miesiączki, jeśli ta nie pojawi się.