Bóle podbrzusza po zastosowaniu antykoncepcji hormonalnej i zaburzenia miesiączkowania

Witam mam problem z miesiączka,przymowałam luteinę, niestety musialam zmienić poneiwaz źle ja tolerowalam i dostalam tab antykoncepcyjne, przyjmuje je od wczoraj, ale mam dziwne uczucie w brzuchu tak jakby cos w nim pełzało pod pępkiem wzdłuż calego brzucha, ewentualnie drętwiało. czygo to moze byc objaw? nie wiem czy mogłabym wykonać test ciążowy przy krwawieniu i przyjmowaniu tabletek? proszęo pomoc.czy mogłaby to być ciąża i czy tab anty nie zaszodzą w tej chwili??

Witam serdecznie. Tabletki antykoncepcyjne nie będą miały szkodliwego działania w obecnej chwili. Ciążę można wykluczyć wykonując test w tym kierunku. Warto to zrobić. Sugerowałabym także wizytę u ginekologa u USG.