Bóle podbrzusza, poranne mdłości i częste oddawanie moczu a ryzyko ciąży

witam czy bole w podbrzuszu i poranne mdlosci oraz parcie na pecherz moga byc objawem ciazy skoro mialam okres dwa dni wczesniej niz byc powinien i byl malo obfity zaledwie pare kropli i po dwuch dniach brazowa wydzielina zobilam test ale wyszedl negatywny nie wiem czy jestem w ciazy a dostac sie na mojes wsi graniczy z codem dlatego pytam czy to moze byc ciaza mam juz troje dzieci a do tego trzecie karmie caly czas piersia a ma 3 lata prosze o pomoc !!!!

Witam! Test ciążowy wykonany w terminie spodziewanej miesiączki daje dość wiarygodny wynik. Ciąża w Pani przypadku jest mało prawdopodobna, nie mniej jednak warto powtórzyć test za około 7 dni. Objawy o których Pani pisze mogą być również objawem infekcji układu moczowego. Jeśli ma Pani słaby dostęp do ginekologa proponuję zgłosić się do lekarza rodzinnego który przeprowadzi dokładny wywiad i badanie kloniczne.