Bóle podbrzusza, powiększenie się piersi, bóle jajników

Mam cykle 30-33 dni. Ostatni okres byl 19 stycznia. Test zrobilam 28 dnia i wyszedl negatywnie. Jest jeszcze szansa na ciaze? Tydzien temu pojawily mi sie na piersiach i calej klatce niebieskie zylki, duzo ich bylo. Powiekszyly piersi jak przed miesiaczka i po stosunku pobolewal mnie lewy jajnik. W zasadzie od owulacji czulam delikatne klucia. Teraz pobolewa mnie podbrzusze jak przed okresem. Czego oznaka moge byc rowniez te symptomy? Prosze o odpowiedzi

Lek. Katarzyna Szymczak

Takie objawy moga występować w czasie owulacji, przed zbliżającą się miesiaczką oraz w ciąży. Szanse na ciążę są niewielkie.
Pozdrawiam