Bóle podbrzusza promieniujące na krocze

Czy znajdzie się kompetentny specjalista!? Od kilku lat moja mama cierpi na bóle podbrzusza promieniujące na krocze. Jeździ od profesora do profesora, szpitale i nic. Nie mogą jednoznacznie jej zdiagnozować i w końcu uwolnić od codziennego bólu! Wszystkie badania robione po kilka razy i wszystko niby ok tzn. nie ma raka. Ale ten codzienny ból zupełnie eliminuje mamę z normalnego życia. Nie może się oddalić od toalety. A to zaparcia a to biegunki. Diagnoza ZDJ już była bez rezultatu. Co robić ?

Aleksander Ropielewski

Niestety przez internet ni erozwiążę problemu poniewaz mam za mało informacji. Jedyne co mogę zaproponować to poza konsultacją z gastroenterologiem kontakt z poradnią leczenia bólu przewlekłego.