Bóle podbrzusza przy braku miesiączki

Miesiaczka spoznia mi sie juz okolo tygodnia, boli podbrzusze czasami. Natomiast testy ciazowe sa nadal negatywne . Partner podczas stosunku czul cieplo w pochwie , oraz powiedzial ze ma uczucie jakby byla sciana na przodzie ktora nie pozwala mu wsunąć członka do samego konca poniewaz powoduje jego wygiecie. Szyjka macicy jest twarda, sluzu brak nie ma ani bialego ani przezroczystego , jedynie pochwa jest nawilzona tak jak podczas podniecenia. Uczucie goraca calego ciala , bole glowy . Pomocy

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u specjalisty ginekologa.