Bóle podbrzusza przy intensywnej pracy w 6. tygodniu ciąży

jestem w 6 tyg ciazy . Pracuje nie ciezko ale po 9-10 godzin dziennie . Teraz mam goraczke bol zoladka podbrzusza (czasami silne )miesni i nerek od 2 dni . leze i odpoczywam ale z dnia na dzien goraczka wzrasta . co mam robic ? nie bardzo mi sie udac do lekarza poniewaz jestem za granica .

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest niezwłoczna wizyta u lekarza. Obecny stan może zagrażać ciąży.