Bóle podbrzusza przy leczeniu zapalenia pochwy
Witam, Od kilku dni zazywam clotrimazol w globulkach i masci, provag doustnie, bo gin stwierdzil u mnie zapalenie pochwy(bol, pieczenie, uplawy zolte, biale lub brazowe, bol przy stosunku i dzien po nim). Od wczoraj boli mnie podbrzusze przy oddawaniu moczu a teraz czuje tez bol nerek. 2 tyg temu mialam usg jamy brzusznej i wszystko bylo w porzadku. Co to moze oznaczac?

KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania
Bez przeprowadzenia badania i dokładnego zebrania wywiadu nie mogę powiedzieć z całą pewnością, jednak z Pani opisu wynika, że doszło do zakażenia układu moczowego. Konieczna jest wizyta u lekarza, który najpewniej przepisze antybiotyk.
Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski