Bóle podbrzusza przy nieregularnych cyklach

Od 3 tyg. boli mnie podbrzusze, z początku lekko jak na miesiączkę (którą powinnam dostać 3 tygodnie temu, lecz nie dostałam), od tyg. ból skupił się na prawym jajniku i pachwinach, mam widoczny, twardy guzek koło prawego jajnika oraz mdłości i jestem osłabiona. Zrobiłam też test ciążowy, negatywny. Mam od zawsze bardzo nieregularne miesiączki, problemy hormonalne i jako dziecko miałam operację przepukliny. Nie mogę wybrać się do lekarza, gdyż wyjeżdżam, dlatego proszę o radę.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Co do ciąży proponuję wykonać dla pewności poziom beta - hcg.