Bóle podbrzusza, ucisk w głowie i mroczki przed oczami jako objawy niedoleczonej niedoczynności tarczycy

witam mam 20lat choruje na niedoczynnosc tarczycy robilam tsh wynik wyszedll 1,55, usg jedynie lekko zmiejszona przyjmuje dawke 4x w tygodniu 3/4 50 3x 50, miewam bole podbrzusza uciski w głowie najczesciej po lewej stronie czasem miewam opetanie oraz takie oczucie gdybym odbierala wszystko w zwolnionym tempie np jem wydaje mi sie ze juz koniec a to poczatek, duzo czasu spedzam przy komputerze i miewam mroczki , czy te objawy to wynik nie doleczonej tarczycy czy powinnam isc do neurologa?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u specjalisty neurologa. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.