Bóle podbrzusza w 13. tygodniu ciąży

witam mam pytanie pobolewa mie w dole brzucha jak siedze jest ok a jak wstaje zaczyna mnie bolec przez chwille jestem przeziebiona i mam dosyc spory kaszel jestem w 13 tygodniu ciazy czy powinnam sie zglosic do szpitala wzoraj bylam u lekarza ginekologa mialam usg nic nie mowil ze sie cos zlego dzieje

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, jeżeli była Pani u lekarza ginekologa i wszystko było dobrze to prawdopodobnie nie ma powodów do obaw jednakże jeżeli takie objawy będą się powtarzać lub nasilać proszę się zgłosić do lekarza ginekologa na powtórną wizytę. Pozdrawiam.