Bóle podbrzusza w 6. tygodniu ciąży

Witam jestem w 6 tyg ciąży. Od kilku dni boli mnie podbrzusze ale dziś boli wyjatkowo mocniej w dodatku mam brązowe plamienia. Potwierdzenie ciąży czyli wizyte mam za 2 tyg dopiero. Lekarz u ktorego bylam tydz temu kazał tylko brac 3x1 no spe i przyjsc 18 to dopiero stwierdzi czy rzeczywiscie jest ciąża.

Chyba że wizyta już miała miejsce i w USG na razie nie było nic widać.