Bóle podbrzusza, wzdęcia i pieczenie odbytu

Witam. Mam 22 lata i od dluzszego czasu mam problem z brzuchem, wygladam jak bym polknela balon, boli mnie bodbrzusze, czesto jest mi niedobrze, moj stolec zmniejszyl sie, jest "waski", luzny i ciemnego koloru. Czasem odczowam pieczenie odbytu. Nie wiem czy laczyc to z innymi objawami jak katar od OK 3msc, kaszel- pomimo,ze nie czuje sie chora( przeziebiona) i do tego miesiac temu obudzilam sie w srodku nocy z bolem brzucha po czym zemdlalam. Lekarz przepisal mi espumisan...

Warto byłoby skupić się na przyczynie dolegliwości, w zależności od diety, trybu życia, chorób towarzyszących, mogą pojawić się wspomniane przez Panią objawy.
Jeśli objawy nadal się będą utrzymywały, warto zasięgnąć porady specjalisty.
Espumisan będzie działał wyłącznie na nagromadzone gazy.