Bóle podbrzusza, wzdęcia i przelewanie w jelitach

Ewa. Mnie od stycznia tj. od 10-ciu mies boli w prawym podb jak wyrostek. Mam wzdęcia przelewania w jelitach. Lekarze twierdzą , że to IBS. leki nie pomagają Wyniki krwi niby dobre.USG dopoch ok. Czasami w moczu pojawiają sie krwinki czerw. W kol. wyszły poj uchyłki esicy i guzki krwawnicowe W gastro nadżerkowe zapal żołądka i dwunastnicy. USG x4 jamy brzusz nic nie wykazało, a w ostatnim nieznacz pogrubienie j.cienkiego w ok zast krętn-kątnicz ok. 3mm .TK i MR nic nie wykazały. Co mi może być

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wszystkich już wykonanych badań będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.