Bóle podbrzusza, zawroty głowy, mdłości

Witam!! Kochałam się z mężem cały miesiąc codziennie,gdyż jest za granicą i korzystaliśmy.Czy jest możliwe ze mogę być teraz w ciąży? za 3 dni powinnam dostać miesiączkę ale od tygodnia boli mnie jajnik prawy i czasami podbrzusze,mam zawroty głowy,czasem mdłości najczęściej wieczorem do toalety chodzę często.Staramy się o dziecko i mam regularne cykle co 27-28 dni.Czy może to być jakiś objaw ciąży bo jak dla mnie to za wcześnie,tym bardziej ze już byłam wciąży i tak wcześniej nie miałam objawów.

Lek. Katarzyna Szymczak

Nie można wykluczyć ciąży, jesli nie dostanie Pani miesiaczki to radzę wykonać test ciążowy.
Pozdrawiam