Bóle podbrzusza, żółto-mleczne upławy

Witam Panie Profesorze, Od marca br jestem pod stala kontrola ginekologa, jednak do tej pory nie potrafi rozwiazac mojego problemu. Od 7miesiecy boli mnie podbrzusze, cale, w pozycji siedzacej promieniuje do pachwin. Pozycja lezaca i ruch przynosi ulge. Uplawy zolto-mleczne, bezwonne. Wykryty 5lat temu polip w endometrium, widoczny tylko po miesiaczce oraz nadzerka. Teraz doszly rozowe uplawy z nitkami krwi. Posiew moczu ok, wymaz z pochwy: niedawno gronkowiec skorny(+) Co mi jest?

Z danych, które Pani podaje wynika, że ma Pani infekcję narządu rodnego z potwierdzonym patogenem. Dobrze byłoby poza badaniem mikrobiologicznym wykonać antybiogram (koniecznie z podaniem leków, które Pani miała zastosowane przeciwinfekcyjnie). Wówczas leczenie byłoby ukierunkowane i o wiele skuteczniejsze. Proszę również zadbać o swoją odporność i zachować prawidłową higienę.