Bóle podczas stosunku a możliwość ciąży

Moje cykle są nieregularne I od kilku miesięcy są następujące: 28, 31, 30, 26, 31, 26, 29, 29 w tym miesiącu 22 I 23 dnia cyklu czulam dziwne klucie w jajniku I 23 dnia cyklu spróbowałam z partnerem współżycia (bez zabezpieczenia) jednak ze względu na ból stosunek zakończył się po kilku sekundach I tym że partner nie wszedł całkowicie (wytrysku nie było ani przed ani po) 2 dni później odczulam ból jednego jajnika I od tamtej pory mam uczucie bulgotania w podbrzuszu co to może oznaczać?

Małgorzata Panek

Proszę udać się do ginekologa. Trzeba wykluczyć zapalenie przydatków.
Pozdrawiam

Renata GrzechociĹska

Witam.
Należy rozpocząć diagnostykę bólu podczas stosunku, gdyż może on świadczyć np. o nadżerce, w tym celu proszę się zgłosić do ginekologa. Ból jajnika mógł być związany z uwalnianiem jajeczka podczas owulacji. Jeżeli nie doszło do wytrysku ryzyko ciąży nie istnieje.
Pozdrawiam