Bóle podczas stosunku i brunatne plamienia

jestem po1porodzie naturalnym dziecko urodziło się duże i byłam sporo pozszywana2013r, w tej chwili mam-bóle przy stosunku w częściach zewnętrznych bliskich blizny miedzy wejściem do pochwy a odbytem,pieczenie warg sromowych przy i po oddawaniu moczu.po oddaniu kału zauważam na bieliźnie krew z okolicy wejścia pochwy a odbytem. biorę tabl anty od1,5r, podczas stosunku używam z żel feminumaktiv, stosunków jest ok5/mies.Mam2-3dniowe brunatne miesiączki b.słabe.jakie mogą być przyczyny i co robić?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza ginekologa, konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć.