Bóle podczas współżycia niezależnie od pozycji seksualnej

Witam mam 29 lat,jestem w zwiazku,problem dotyczy bolu podczas wspolzycia,niezaleznie od pozycji.Z medycznego punktu widzenia wszystko jest w porzadku,mialam torbiel na jajniku ktory zostala usunieta,lekarz powiedzial ze teraz przestanie bolec,ale nic sie nie zmienilo,jak mu to zglaszam to slysze ze nic Pania nie powinno bolec.Trace ochote na sex,nie jest to problem ze slabym nawilzeniem ,antykoncepcja itp,tak jest juz dlugi czas,moj partner jest delikatny ale to nic nie daje .Prosze o pomoc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u specjalisty seksuologa. Po ustaleniu przyczyny nieprawidłowości zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.