Bóle potylicy i zaburzenia widzenia

Od jakiegoś czasu boli mnie potylica, żeby trochę ulżyło to muszę tak jak by strzelić głową i wtedy jest troche lepiej. Wczoraj wieczorem na tańcach widziałem plamy w prawym oku a póżniej po nauce zaczeła boleć mnie bardziej potylica. Wziąłem Captopril bo kiedyś tam dostałem i troszke tak jak by ulżyło. Ale dzisiaj czuje pieczenie głowy, troche bóle ciągnące się od potylicy do szyi i w ogóle czuje się nie wyspany i kiepsko. Czy jest to nadciśnienie?

Konieczna pełna konsultacja, aby ocenić właściwie Pani dolegliwości
DLACZEGO CAPTOPRIL???
To lek do stosowania TYLKO DORAŹNIE PRZY SKOKACH CISNIENIA KRWI!
Jaki tryb zycia?? inne schorzenia ??
Pozdrawiam