Bóle powyżej jajnika oraz w miejscu od strony pleców

Witam, od dłuższego czasu boli mnie w lewym boku, wyżej jajnika oraz trochę od strony pleców (nerka?). Bóle są zazwyczaj krótkotrwałe, ale zdarza się że zwijam się z bólu. Czasem ból się pojawia jak podskakuje, przekręcam się gwałtowanie na bok.. Dodam, że mam 23 lata, biore tabletki anty (kilka lat), ponieważ mam problemy z jajnikami. I tu moje pytanie, czy to mogą być skutki uboczne tabletek? I czy USG brzucha coś by wykryło, skąd te bóle się biorą? Pozdrawiam serdecznie

czy to mogą być skutki uboczne tabletek?
- raczej nie
czy USG brzucha coś by wykryło, skąd te bóle się biorą?
- na pewno pogłębiłoby diagnostyki np. o określenie stanu układu moczowego (np. nerek)