Bóle prawej strony nosa u dziecka

witam, 4 letni syn skarży się na ból nosa (Syn wskazuje prawą stronę nosa u góry, tuż przy kąciku oka) od tygodnia. Ból przychodzi nagle, np. podczas zabawy, czytania, rozmowy i Syn bardzo gwałtowanie reaguje krzykiem, strasznym płaczem, wrzaskiem, bieganiem po domu. Popada w całkowitą historie, furie, twierdzi, że nos tak bardzo boli. Trudno go opanować.Był badany laryngologicznie przez laryngologa kamerą, który nic nie stwierdził (podrażnienie śluzówki). Syn aktualnie przechodzi szkarlatynę.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się z dzieckiem do lekarza pediatry. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.