Bóle promieniujące na twarz po urazie głowy

Witam. W grudniu 2014 r. uderzyłam się w głowę oprócz bólu nic więcej się nie wydarzyło (brak utraty przytomności itp.). potem pobolewało mnie w miejscu uderzenia i 7 stycznia 2015 r. miałam robione rtg czaszki (wszystko ok) a 15 stycznia miałam MRI głowy (kontrola torbieli w przysadce mózgowej) wszystko wyszło ok, oprócz torbieli żadnych innych zmian. Teraz czuje ucisk ból głowy promieniujące na twarz itd. i czasami nudności. Czy po takim czasie może to być krwiak w głowie? Proszę o pomoc.

Jest to mało prawdopodobne, szczególnie, że miała Pani diagnostykę obrazową już po pewnym czasie. Proszę udać się do neurologa.