Bóle przy blokadzie stawu skokowego

witam wczoraj miałam zrobiona blokade stawu skokowego.ogólnie po dwóch tygodniach noga w szynie stopowo-podudziowej nie przyniosła duzęgo efektu dlatego była wykonana blokada.Poprawe co do bólu w stawie odczuwam moge juz nawet stanać stopa na ziemi ale mam inne objawy wystapiło zaczerwienienie szyi i swędzenie jaj i ból z tyłu gałek ocznych oraz ból głowy jakbym ją miała ściśnieta obręcza ,chyba również podniosło mi sie ciśnienie.Nie cierpie na cukrzyce ani na nadciśnienie.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest wykonanie badania lekarskiego, aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę udać się do swojego lekarza.