Bóle przy chodzeniu po skręceniu kolana

Witam. 2 miesiące temu miałam skręcone kolano. Na rtg lekarz widział 'dziurę' tak to ujął. zrobiłam rezonans, ale lekarz stwierdził, że nic tam nie ma. miałam rehabilitację. kolano boli okropnie nadal. przy chodzeniu, zginaniu. jest to mocny ból. wczoraj kolano spuchło, stało się dosłownie gorące i zaczął się robić siniak u góry kolana. nie uderzyłam się na pewno. dzisiaj rano natomiast siniak pojawił się w okolicach rzepki. kolano boli całe praktycznie przy delikatnym dotyku. co to może być?

Witam,
Jeżeli 2 miesiące po urazie kolano wciąż boli, najprawdopodobniej doszło do poważniejszych uszkodzeń, które nie zostały uchwycone przez rezonans magnetyczny. Uważam iż bezwzględnie wymaga Pani konsultacji ortopedycznej, dodatkowej diagnostyki (ponowny rezonans?, USG?) i decyzji o dalszym leczeniu, byc moze operacyjnym.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu