Bóle przy oddawaniu moczu po pettingu

Mam problem. Wczoraj chłopak robił mi palcówkę i było mi bardzo dobrze...ale dzisiaj rano jak poszłam do łazienki do podczas sikania bardzo mnie bolało..nie wiem czemu..Często chodzę teraz sikać ale moczu oddaje bardzo mało..Czy to może być związane z palcówką i czy to może być coś poważnego? Bardzo się boje..Dodam że jestem dziewicą..i jak chodzę, robię coś itd to mnie nic nie boli tylko przy oddawaniu moczu..Bardzo proszę o pomoc..

Lek. Marta Gryszkiewicz

Najprawdopodobniej doszło do zakażenia układu moczowego - czy chłopak umył ręce przed zbliżeniem? Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego i wykonać badanie ogólne moczu. Do tego czasu może Pani zażywać furaginę lub preparaty z wyciągu z żurawiny wielkoowocowej. Niezbędny może okazać się antybiotyk.