Bóle przy oddychaniu a siłownia

Witam, Mam 18 lat, od miesiąca chodzę na siłownię (5 razy w tygodniu) i jakoś od tygodnia gdy wydycham maksymalnie powietrze (do końca) czuję podejrzaną wibrację z lewej strony klatki piersiowej(coś na wzór szybkich uderzeń we wnętrzu klatki), centymetr nad sutkiem i momentalne bóle w tej właśnie okolicy. Czy ta dolegliwość moze być związana z problemami sercowymi? Dwa dni temu miałem robione EKG które nic nie wykazało,i RTG płuc-również czysto, Jestem nerwową osobą,ale staram się być spokojny

Piotr Pilarski

Nie są to objawy typowe dla chorób układu sercowo-naczyniowego. Mogą to być objawy związane z niewielkim urazem, który zdarzył się podczas ćwiczeń.

Pozdrawiam.