Bóle przy ostrodze piętowej

Mam ostrogę pietową miałam wykonane dwa zastrzyki i ból minoł !ale od jakiegoś czasu boli mnie pięta tak jakby te płyny po tych zastrzykach zle sie rozprowadził ból jest taki jak bym miała własnie zdymke w srodku i to boli czy to jest możliwe ze tak mogło być ?? ból ostrogi się poprawił a pięta boli?????co mam zrobić by ból minoł i czy to minie samo od siebie???czasami też zaczyna boleć kolano czy to ma coś wspólnego??prosze o jakie kolwiek rady by zapobiedz bólowi !dziękuje AGATA mieszkam w uk

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczna jest ponowna wizyta u lekarza ortopedy. Po ustaleniu przyczyny dolegliwości możliwe będzie wdrożenie odpowiedniego leczenia.