Bóle przy przełykaniu i bóle gardła

Witam, od tygodnia boli mnie gardlo z lewej strony tuz na "jablkiem Adama". Kiedy naciskam na miejsce odczuwania jakby obcego ciala, odczuwam bol. Podobnie niewielki bol przy przelykaniu. Niewielki bol odczuwalny jest praktycznie caly czas. Co to moze oznaczac? Jestem 25-letnim mezczyzna, palacym papiersoy od okolu 9 lat.

Małgorzata Panek

Proszę udać się do lekarza rodzinnego. On pokieruje dalszą diagnostyką i leczeniem.
Pozdrawiam