Bóle przy przepuklinie u 31-latka

Mam pytanie czy jezeli ma sie przepukline,podczas zwyklego kichniecia powinno odczuwac sie bol?nie mam zadnego uwypuklenia ale odczuwam takie dziwne rwanie np.podczas skretu tulowia.czy to moze byc zwykle naciagniecie nerwu?

Witam , NIE ISTNIEJE DIAGNOZOWANIE ANI STAWIANIE ROZPOZNAŃ PRZEZ INTERNET!!!!! Proszę zgłosić się do chirurga!!! z.żurawski