Bóle rąk na wysokości przedramienia

bola mnie rece na wysokosci przedramienia praktycznie caly czas mnie boli smaruje masciami i nie pomaga robilam badania i wyszlo ze niemam chorych stawow to co to moze byc

Aleksander Ropielewski

Objawy sa mało specyficzne i sugeruję kontakt z internistą . Najpewniej wskazane będzie wykonanie badań dodatkowych. Na chwilę obecną bez przeprowadzenia badania i uszczegółowienia wywiadu nie jestem w stnaie stiwerdzić czym spowodowane sa Pani dolegliwośći.