Bóle rąk od łokcia po same palce

Dobry wieczor. Co moze pomoc na ból rąk od łokcia po same palce ? Przy wiekszym wysiłku mnie bolą, a pracuje fizycznie w markecie wiec trzeba czasem nosic rzeczy po 10kg zwyz, lub przerzucac zgrzewki napoi, potem sa oslabione, i tak jak by mniejsze czucie w rekach.

Witam serdecznie,

Pomóc może ortopeda. Proszę udać się na wizytę do ortopedy celem konsultacji i ustaleniu dalszego postępowania.

Pozdrawiam.

Przyczyn może być wiele, a sformułowanie "ból rąk od łokcia po palce" niewiele mówi. Zęby ukierunkować w która stronę prowadzić diagnostykę trzeba znać więcej szczegółów jak np jaki to ból, gdzie boli, które palce, czy wszystkie itd itd. Proszę zgłosić się na konsultację do lekarza, może być POZ, który pokieruje dalszą diagnostyką.