Bóle rąk, stawów łokciowych, kości przedramion

Mam problem z bólem rąk, bardzo bolą mnie stawy łokciowe, kości przedramion, ramion oraz dłonie które na domiar mi puchną. Nie mogę podnieść nawet nie wielkich ciężarów. Kiedyś miałam tylko opuchliznę rąk i czasami bolały mnie ręce a teraz od kilku miesięcy mam z tym problem, ból czasami jest tak duże że łzy lecą. Nie wiem do jakiego lekarza mam iść. Liczę na jakąś wskazówkę

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W pierwszej kolejności proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego aby wykonać podstawowe badania profilaktyczne krwi oraz rtg kończyny. Prawdopodobnie wskazana będzie konsultacja z ortopedą lub reumatologiem.