Bóle ramion i wrażliwość skóry na plecach

Os dłuższego czasu mam bóle ramion, wrażliwa skórę na plecach; pojawia się uczucie osłabienia, brak koncentracji. Zrobiłam większość możliwych badan ale nic nie stwierdzono. Te bóle powoduję, że nie mam sił aby cokolwiek zrobić. Czego to mogą być objawy?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli większość badań nie wykazało nieprawidłowości trudno Mi określić przyczynę dolegliwości. Nie znam Pani/Pana historii choroby przez co ciężko jest stawiać diagnozę. Polecam konsultację ze swoim lekarzem rodzinnym. Skuteczna może okazać się fizykoterapia.