Bóle ręki i barku a stosowanie leków przeciwbólowych i przeciwzapalnych

witam mam od 3 miesiecy mam bol lewej reki I bole baru mialam rtg wszystko ok lekarz zapisal leki przeciw bolowe I zapalne jednak bil caly czas dokucza a najbar[dziej w nocy co moze mi dolegac

Szanowna Pani, czas trwania bólu wskazuje na konieczność ponownego badania ortopedycznego, po którym lekarz oceni konieczność zlecenia badań dodoatkowych (rtg kręgosłupa szyjnego ? NMR barku? badania z krwi?) w celu postawienia rozpoznania.
W tym wypadku leki p-bólowe i p-zapalne należy traktować jako postepowanie doraźne.Sugeruję ponowną konsultację ortopedyczną. Pozdrawiam.