Bóle ręki lub dłoni a wyniki badań

Witam Zrobiłam badania Rf w surowicy wynik 123 IU/ml .Kolejne badania ANA1 met.IIF ,test przesiewowy (ICD-9:021 wyszedł dodatni również badanie PPJ anty-SS-A (Ro) met.ELISA (ICD-9: wynik to 0,12 .Zleciłam badanie ANA 2 ale nie mam wyników .Na jakiego rodzaju to chorobę wygląda proszę o odpowiedź :(.Dodam jeszcze że od 3 lat mam jakiś dziwny problem z rękami i dłońmi.Raz boli lewa ręka lub dłoń np:3 dni później jest długo spokój .To znowu prawa ręka.Nie pomaga ketonal.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza reumatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.